ŞİRKET PROFİLİ

1981 yılında üretim hayatına başlayan Ünalsan Makine, 1994 yılında başladığı toz toplama sistemi imalatıyla kısa zamanda hizmet ettiği sektörün güvenini kazanmıştır. Kalite, güven ve hizmetin adresi. Ünalsan Makine tecrübemizle Mobilya sektörüne hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ünalsan ilk olarak taş motoru imal etmiş, daha sonra profil kesme makinesi, mozaik silme makinesi, parke silme makinesi gibi ürünleri bünyesinde üreterek Ünalsan Makine  hizmet vermiştir. Ünalsan Makine A.Ş. 1994 yılında başladığı toz toplama sistemi imalatıyla kısa zamanda hizmet ettiği sektörün en güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır.

Mobilya sektörünün toz emme ihtiyacını dikkate alan firmamız, gerekli fizibilite çalışmalarının ardından toz emme imalatına başlamıştır. O günden bu güne sadece toz emme ve filtreleme sistemleriyle meşgul olmuş, bu alanda kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Ünalsan, Metal Toz ve Talaş Emme Sistemleri'nin imalatına seyyar tip 1600m3/h normal ve zemin temizlemeli, 5000m3/h ve 7500m3/h yanları açık ürünlerle başlamıştır. Kısa zaman sonra ihtiyaca göre istenilen tüm kapasitelerde toz emme sistemleri üretmiştir.

Diğer ürünlerinin dışında toz toplama siloları ve hava tahliye siklonları gelmektedir. Ünalsan Makine A.Ş.uzun yıllardır mobilya ve ahşap sektörünün yanında metal ve plastik sektörünün de toz toplama ihtiyacını başarıyla karşılamaktadır.

Ünalsan Makine A.Ş. kaliteyi ucuza sunma ilkesini kendine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda sürekli makine parkurunu geliştirmiş ve üretimini hızlandırmıştır..

Tecrübeli ekibimiz, ihtiyaç duyacağınız tüm konularda çözüm üretmek için bir telefon uzağınızda...